W dniu 27 marzec 2014 roku w Sali Sesyjnej Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego odbyło się Posiedzenie Rady Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS. Najważniejszym punktem zebrania było rozstrzygnięcie i wręczenie nagród dla Gmin w Wojewódzkim Sportowym Współzawodnictwie za 2013 rok.
W spotkaniu, oprócz członków Rady Warmińsko Mazurskiego Zrzeszenia LZS, wzięli udział także m.in. poseł RP Paweł Papke, wicemarszałek Województwa Marek Brzezin oraz przedstawiciele gmin, które uplasowały się w pierwszej dziesiątce w wojewódzkim współzawodnictwie.
Gminę Lubawa oprócz członków Rady LZS Olsztyn, czyli Benedykta Czarneckiego oraz Łukasza Berent, reprezentowali przedstawiciele lokalnej władzy Tomasz Ewertowski – wójt Gminy Lubawa oraz Jan Laskowski – Przewodniczący Rady Gminy Lubawa.

Wyniki współzawodnictwa sportowego gmin przedstawił Marek Konopka – Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS, który wręczył Wójtom Gmin pamiątkowe puchary.
Klasyfikacja gmin przedstawia się następująco:
1. Iława
2. Ostróda
3. Iłowo-Osada
4. Gmina Wiejska Lubawa
5. Olecko
6. Morąg
7. Wydminy
8. Biskupiec
9. Jeziorany
10. Rybno

Po zakończeniu posiedzenia delegacja z Gminy Lubawa udała się na spotkanie z wicemarszałkiem Województwa Markiem Brzezinem.