SPOTKANIE ROBOCZE
W bieżącym tygodniu odbędzie się spotkanie robocze dotyczące pierwszego etapu budowy kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w Byszwałdzie oraz budowy oczyszczalni ścieków w Kazanicach wraz z gminną siecią sanitarną. Inwestycje te, przekraczające wartość 7 mln zł w 50 proc. zostaną dofinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

KOMISJA SPOŁECZNA
We wtorek, 17 czerwca o godz. 10:00 w sali Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie odbędzie się posiedzenie Komisji Społecznej. Tematem posiedzenia będzie ocena stanu sanitarnego Gminy Lubawa, kultura fizyczna w LZS i funkcjonowanie Szkolnego Związku Sportowego (wyjazd w teren) oraz sprawy bieżące, dyskusja i wolne wnioski.

PIKNIKI RODZINNE
W sobotę, 21 czerwca o godz. 17:00 przy budynku świetlicy wiejskiej w Targowisku Dolnym odbędzie się Piknik Rodzinny. Natomiast w niedzielę, 22 czerwca rodzinne świętowanie zaplanowano przy świetlicy wiejskiej w Omulu. Początek pikniku godz. 14:00.