ODBIÓR TECHNICZNY
W poniedziałek, 13 października o godz. 10:00 odbędzie się odbiór techniczny zadania polegającego na przebudowie nawierzchni drogi na docinku 1500 m od drogi krajowej nr 15 w kierunku od wiaduktu do miejscowości Rakowice. Zadanie wspólnie realizowała Gmina Lubawa i Starostwo Powiatowe w Iławie.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
We wtorek, 14 października wójt weźmie udział w spotkaniach z okazji Dnia Edukacji Narodowej, które odbędą się w placówkach oświatowych na terenie lubawskiej gminy.

FORUM GOSPODARCZE
W piątek, 17 października o godz. 10:00 wójt weźmie udział w VI Forum Gospodarczym Warmii i Mazur” w Lidzbarku Warmińskim. Organizatorem spotkania jest Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie we współpracy z Domem Polski Wschodniej w Brukseli. Głównym celem Forum jest tworzenie warunków do intensyfikacji współpracy transgranicznej przedsiębiorców z krajów członkowskich UE z uwzględnieniem roli jaką może odgrywać w tym procesie administracja publiczna.

PRZETARGI
- W ramach przeprowadzanej procedury rozeznania rynku Gmina Lubawa ogłosiła nabór wykonawcy na remont chodników w miejscowościach Szczepankowo i Zielkowo. Oferty można składać w sekretariacie Urzędu do dnia 15 października. Szczegóły na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej.
- Dokonaliśmy wyboru na dostawę wyposażenia do oddziałów przedszkolnych w ramach projektu pod nazwą „Modernizacja oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w gminie Lubawa”. Wartość całej inwestycji to ponad 286 tys. zł. Dostawcą wyposażenia będzie firma Cezas z Gorzowa Wielkopolskiego.
- Został ogłoszony przetarg nieograniczony na usługi zimowego utrzymania dróg gminnych i wewnętrznych w obwodzie nr 2 (sołectwo Grabowo i Wałdyki) z powodu braku ofert w poprzednim przetargu na ten rejon. Oferty można składać w sekretariacie Urzędu do dnia 16 października. Szczegóły na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej.