PRZETARGI
- W przetargu nieograniczony na „Budowę kanalizacji sanitarnej z przyłączami w miejscowości Byszwałd – etap II” wpłynęło 6 ofert. Wybór wykonawcy nastąpi na początku stycznia 2015 roku. Na dofinansowanie tego zadania w ramach PROW 2007-2013 została podpisana umowa z Zarządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego W ramach inwestycji zostanie wykonany drugi etap skanalizowania Byszwałdu, w efekcie którego pozostali mieszkańcy zostaną podłączeni do sieci kanalizacyjnej. Oznacza to 100 procentowe skanalizowanie miejscowości. Termin realizacji budowy kanalizacji wraz z przyłączami obejmuje czas do końca czerwca 2015 roku. W kolejnych etapach zostaną skanalizowane pozostałe miejscowości. Już w przyszłym roku Rożental.
- Natomiast w piątek 19 grudnia odbył się ostateczny odbiór inwestycji polegającej na „Budowie kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowości Byszwałd – etap I”
- Został ogłoszony otwarty konkurs ofert na „Dowóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego z terenu Gminy Wiejskiej Lubawa przy udziale opiekuna w celach edukacyjnych i rehabilitacyjnych. Termin składania ofert do wtorku 30 grudnia 2014 r.

RADA NADZORCZA
W poniedziałek 29 grudnia o godz. 10:00 w „siedzibie Zakładu Komunalnego Gminy Lubawa Sp. z o.o. w Łążynie odbędzie się posiedzenie Rady Nadzorczej Zakładu. Głównym tematem posiedzenia będzie informacja o funkcjonowaniu Spółki.

SESJA RADY GMINY
We wtorek 30 grudnia o godz. 10:00 odbędzie się IV zwyczajna sesja Rady Gminy Lubawa. Porządek obrad:
1. Otwarcie, sprawdzenie prawomocności i przyjęcie porządku obrad.
2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
3. Sprawozdanie z działalności Wójta w okresie między sesjami.
4. Wolne wnioski i interpelacje.
5. Uchwalenie budżetu Gminy Lubawa na 2015 rok.