INWESTYCJE
- Zakończyła się przebudowa drogi gminnej w miejscowości Rożental. Zadanie realizowała firma Skanska S.A. W czwartek 19 listopada o godz. 13:00 odbędzie się odbiór końcowy inwestycji.
- Zakończył się remont budynku OSP w Zielkowie polegający na wymianie podłogi, oświetlenia oraz malowaniu ścian. Trwa remont łazienek, korytarza i pomieszczenia w budynku świetlicy w Prątnicy. Natomiast w najbliższych dniach rozpocznie się wymiana pokrycia dachowego na budynku świetlicy w Łążku.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA MARSZAŁKA
W czwartek 19 listopada o godz. 11:00 w Olsztynie odbędzie się uroczystość wręczenia Nagród i Wyróżnień Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej.

GALA JUBILEUSZOWA
W piątek 20 listopada o godz. 12:00 wójt weźmie udział w uroczystej Gali Jubileuszowej z okazji 70-lecia istnienia polskiej piłki nożnej na terenie obecnego województwa warmińsko-mazurskiego. Podczas Gali z udziałem klubów piłkarskich, piłkarzy, trenerów, przedstawicieli władz Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz przedstawicielami władz samorządowych nastąpi podsumowanie wydarzeń od 1945 roku oraz uhonorowanie osób najbardziej zasłużonych dla warmińsko-mazurskiej piłki nożnej.