Polish Czech English French German Russian
facebook_page_plugin

Statystyki

3189363
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
89
1751
22371

PRZETARGI
W przetargach nieograniczonych na
- przebudowę drogi gminnej Omule-Szczepankowo nr 147026N w miejscowości Omule;
- przebudowę drogi gminnej nr 147020N w miejscowości Prątnica oraz drogi gminnej nr 147021N w miejscowości Łążyn
wpłynęło po 5 ofert na każde z zadań. Trwa procedura badania ofert.

DZIEŃ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
W środę 7 marca o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej im. Księdza Biskupa Bernarda Czaplińskiego w Grabowie-Wałdykach odbędzie się uroczystość z okazji narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych.

TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

W czwartek 8 marca o godz. 11:00 w sali sesyjnej odbędą się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

SAMORZĄDOWY DZIEŃ SOŁTYSA
W piątek 9 marca o godz. 12:00 w Centrum Targowo-Konferencyjnym w Ostródzie odbędzie uroczystość z okazji Samorządowego Dnia Sołtysa na Warmii i Mazurach, w której wezmą udział sołtysi z gminy Lubawa.

SPOTKANIA SPRAWOZDAWCZE OSP
Trwa okres sprawozdawczy w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Lubawa. W piątek 9 marca o godz. 16:30 odbędzie się zebranie sprawozdawcze w jednostce OSP Prątnica, a o godz. 18:00 w jednostce OSP Lubstynek. Głównym tematem spotkania będzie podsumowanie działalności jednostki w roku 2017.

Agencja Nieruchomości Rolnych   Strona www.e-lubawa.pl   Strona www.lubawa.tv   Regionalny System Wspierania Innowacji   Turystyka Wspólna Sprawa   Lokalna Grupa Działania - Ziemia Lubawska   Fundacja Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego   Centrum Organizacji Pozarządowych "Przystań" w Iławie   Stowarzyszenie pamięć Jana Pawła II