ROZMOWY O FUNDUSZACH
          W sali sesyjnej Urzędu Gminy Lubawa, we wtorek (15.01) odbyła się konferencja zatytułowana: "Wsparcie dla przedsiębiorstw z funduszy strukturalnych w latach 2007-2013". W spotkaniu uczestniczyło kilkunastu przedsiębiorców z terenu lubawskiej gminy, a poprowadził je Marek Słociński, dyrektor Iławskiej Izby Gospodarczej.
          W konferencji wzięli także udział: Wincenty Szarmach, wiceprezes IIG oraz Tomasz Ewertowski, wójt Gminy Lubawa. Podczas ponad dwugodzinnego spotkania dyrektor M. Słociński w skrócie przedstawił ofertę Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości i Rozwoju Regionalnego, jakim jest Iławska Izba.
          Głównym tematem rozmów było omówienie możliwości wsparcia dla przedsiębiorstw ze środków publicznych w ramach programowania 2007-2013. Konferencję zorganizowali: Urząd Gminy Lubawa oraz Iławska Izba Gospodarcza w Iławie.

{multithumb}mt_gallery: