* Został rozstrzygnięty przetarg na „Usługi wywozu nieczystości ciekłych z posesji podległych Urzędowi Gminy Lubawa”. Wpłynęły dwie oferty, wybrana została oferta firmy: Karczewski Kazimierz Usługi asenizacyjne Lubawa za cenę brutto za 1 metr sześcienny nieczystości ciekłych 12,84 zł. Umowa zostanie zawarta na okres jednego roku.
*
Ogłosiliśmy konkurs na „Dowóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego z terenu gminy wiejskiej Lubawa przy udziale opiekuna w celach edukacyjnych i rehabilitacyjnych”. Szczegóły dostępne na BIP Gminy Lubawa.

PODPISANIE UMOWY
We wtorek, 11 stycznia o godz. 13:00
w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego wójt podpisze umowę z marszałkiem województwa na przyznanie pomocy na Budowę boiska wielofunkcyjnego o powierzchni polipropylenowej w Kazanicach.
Projekt realizowany jest w ramach działania Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju PROW 2007-2013, Odnowa i Rozwój Wsi.

KONFERENCJA NOWOROCZNA

W środę, 12 stycznia o godz. 13:00
w Sali Jesionowej Restauracji Copernicus odbędzie się Konferencja Noworoczna podsumowująca realizację zadań inwestycyjnych, kulturalnych i społecznych Gminy Lubawa w 2010 roku. W programie Konferencji m.in. zaplanowano projekcję filmu prezentującego realizację zadań w minionym roku oraz mini koncert noworoczny w wykonaniu uczniów Gimnazjum w Kazanicach.

POWIATOWE SPOTKANIE NOWOROCZNE
W piątek, 14 stycznia wójt
będędzie uczestniczył w Powiatowym Spotkaniu Noworocznym, które odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej w Iławie.