KONFERENCJA O PARTNERSTWIE
W poniedziałek, 03 marca o godz. 10:00 wójt weźmie udział w konferencji na temat „Partnerstwa publiczno-prywatnego w praktyce” organizowanej przez gminę Kurzętnik. Celem spotkania jest omówienie najistotniejszych kwestii związanych z praktyką wdrażania przedsięwzięć typu ppp w wybranych sektorach oraz możliwość wymiany doświadczeń z ekspertami.

ŻOŁNIERZE WYKLĘCI
We wtorek, 4 marca z okazji Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" odbędzie się lekcja historii z Ewą Rzeszutko autorką książki pt. "Partyzanci znad Welu, Brynicy, Wkry i Drwęcy". Spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej  Zespołu Szkół w Grabowie-Wałdykach o godz. 10:00. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału.

ZEBRANIA W JEDNOSTKACH OSP
W piątek, 7 marca o godz. 18:00 odbędą się zebrania sprawozdawcze w jednostkach OSP w Rumienicy, w Gutowie oraz w Szczepankowie