PRZETARGI
- Dokonaliśmy wyboru wykonawców na przebudowę drogi w miejscowości Kazanice oraz na budowę chodnika w miejscowości Targowisko Dolne. Oba zadania zrealizuje firma F.H.U. „Las Vegas” Piotr Musiał z Lubawy. Termin realizacji upływa w dniu 15 września 2015 roku.
- Dokonaliśmy wyboru dostawcy energii cieplnej do wybranych obiektów użyteczności publicznej w Gminie Lubawa, którym została firma Energia Polska Inwestycje Sp. z o.o. z Krakowa. Umowa będzie obowiązywać do końca roku 2019.

SPOTKANIE NT. SZKÓD ŁOWIECKICH
W poniedziałek 6 lipca o godz. 9:00 wójt spotka się z przedstawicielami ośmiu kół łowieckich. Tematem spotkania będzie kwestia dotycząca szkód łowieckich w uprawach rolnych.

KONKURS WIEŃCÓW DOŻYNKOWYCH
We wtorek 7 lipca o godz. 12:00 odbędzie się spotkanie z księżmi z terenu gminy Lubawa na temat tegorocznego konkursu wieńców dożynkowych.

UROCZYSTE OTWARCIE PORTU
W piątek 10 lipca o godz. 12:00 wójt weźmie udział w uroczystym otwarciu portu śródlądowego w Iławie.