Grafika

Rozporządzenie Nr 26 W W-M z dn. 26 maja 2021r. ws. zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków u drobiu na terenie gminy Ostróda zmieniające Rozporządzenie Nr 17 W W-M z dn. 28 kwietnia 2021r. ws. zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków u drobiu na terenie gminy Ostróda w dalszym ciągu określa obszar zagrożony dla trzech miejscowości na terenie gminy Lubawa:

OBSZAR ZAGROŻONY NA TERENIE GMINY LUBAWA:

- GIERŁOŻ POLSKA
- KOŁODZIEJKI
- POMIERKI

Rozporządzenie Nr 27 W W-M z dn. 27 maja 2021r. ws. zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków u drobiu na terenie gminy Nowe Miasto Lubawskie

OBSZAR ZAPOWIETRZONY NA TERENIE GMINY LUBAWA:

- BIAŁA GÓRA
- ŁĄŻEK

OBSZAR ZAGROŻONY NA TERENIE GMINY LUBAWA:

- BYSZWAŁD
- FIJEWO