Zakończyła się realizacja zadania pod nazwą: „Wykonanie oświetlenia oraz doposażenie sześciu boisk z terenu Gminy Lubawa”. W ramach przyznanej pomocy finansowej przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego w konkursie „Małe Granty na infrastrukturę sportową w województwie warmińsko-mazurskim w 2021 r.”, wykonana została instalacja oświetlenia boiska sportowego w Grabowie i Prątnicy, zakupiono komplety bramek aluminiowych pełnowymiarowych na boiska sportowe w Prątnicy, Kazanicach, Sampławie, Łążynie i Byszwałdzie oraz zakupiono wózki do oznaczania linii farbą na boiska sportowe w Grabowie, Kazanicach, Sampławie, Łążynie. Wartość projektu wyniosła: 119.295,42 zł, kwota wsparcia: 42.000,00 zł.

Montażem oświetlenia zajęła się firma Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Jan Nadolski z Lubawy, natomiast bramki (w tym nieodpłatnie na boisku w Sampławie)  zamontowała Firma Usługi Remontowo-Wykończeniowe Karol Wiśniewski z Osowca.