Urząd Gminy Lubawa Informuje, że od dnia 18 listopada 2022 roku obowiązuje nowy formularz wniosku o zakup preferencyjny paliwa stałego (węgla).

Aktualizacja wniosku spowodowana jest określeniem przez sprzedawcę dostępnego sortymentu węgla.

Wnioski złożone dotychczas są na bieżąco weryfikowane i nie ma potrzeby ich ponownego składania. W przypadkach, gdy wnioskowany sortyment węgla będzie niedostępny, Urząd Gminy Lubawa skontaktuje się z wnioskodawcami indywidualnie.

W związku z zapewnieniem sprawnego systemu dystrybucji węgla osoby zainteresowane zakupem węgla proszone są o jak najszybsze zgłaszanie się do Urzędu w celu złożenia wniosku. Gmina będzie składać zapotrzebowanie na węgiel na podstawie złożonych i zweryfikowanych wniosków.

Wnioski dostępne są do pobrania na stronie internetowej (link: https://bip.gminalubawa.pl/10122/1654/Komunikat_dotyczacy_nowego_wzoru_wniosku_o_zakup_preferencyjny_paliwa_stalego__28wegla_29/) lub w Punkcie Obsługi Klienta.

Informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Lubawa pod numerami telefonu: 89 645 54 30 i 89 645 54 40.

                                                                                  Wójt

                                                                    /-/ Tomasz Ewertowski