Halowy Turniej Piłki Nożnej OLD BOY o Puchar Wójta Gminy Lubawa w ramach wydarzenia „Tydzień z Kulturą Fizyczną z okazji 30-lecia Gminy Lubawa - Sport dla Wszystkich - Zdrowie dla Każdego"
W niedzielę 20 listopada 2022 r. w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej OLD BOY o Puchar Wójta Gminy Lubawa w ramach wydarzenia „Tydzień z Kultura Fizyczna z okazji 30-lecia Gminy Lubawa – Sport dla Wszystkich – Zdrowie dla Każdego. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn – Byszwałd, Tuszewo, Sampława, Prątnica, Złotowo oraz Dębień. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” 1x10 minut.
Organizatorami turnieju byli Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Gmina Wiejska Lubawa oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Wyniki:

V Byszwałd 5 pkt. bramki 4:6
VI Prątnica 0 pkt. bramki 4:10

Najlepszy strzelec: Kaczorowski Zdzisław (Prątnica) – 4 bramki
Najlepszy bramkarz: Józefowicz Grzegorz (Tuszewo)
Zawodnicy za zajęcie miejsc I – III otrzymali pamiątkowe medale, kapitanowie drużyn puchary, w klasyfikacjach indywidualnych statuetki. Wręczenia nagród dokonali Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa oraz Łukasz Berent – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie.
Podczas trwania turnieju zawodnicy otrzymali ciepły posiłek.

Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Wiejskiej Lubawa oraz Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.