Powiatowy Zarząd Dróg w Iławie informuje, że w czwartek 16 sierpnia rusza przebudowa mostu w ciągu drogi powiatowej Lubawa - Rumienica. W związku z tym, całkowicie zamknięty będzie odcinek Prątnica - Łążyn.

W związku z tym, że rusza przebudowa mostu w ciągu drogi powiatowej Nr 1222N Lubawa- Rumienica-dr. Nr 1260N w miejscowości Prątnica przez rzekę Prątniczkę, będą utrudnienia.

Od czwartku 16 sierpnia do 30 listopada planowane jest całkowite zamknięcie  odcinka drogi powiatowej pomiędzy miejscowościami Prątnica i Łążyn.

Objazdy zostaną wyznaczone drogą wojewódzką 541: Lubawa – Tuszewo – Montowo, drogą powiatową Montowo -Zwiniarz – Łążyn.

Czasowa organizacja ruchu zatwierdzona pismem Starosty Powiatu Iławskiego K.7121.6.2017 z dnia 10.04.2017r. zostanie wprowadzona od dnia 16 sierpnia 2018r.

Trasa objazdu:

objazd lubawa lazyn 1